Hakkımızda
Hakkımızda
 

PERVAN MAKİNA

1967 yılında pirinç döküm, torna, tesviye ve büro malzemeleri satışı yaparak faaliyetine başlayan firmamız, 1979 yılından itibaren iş kolunu genişleterek ağaç işlerinde kullanılan çok delikli makinelerin imalat ve satışı ile mobilya aksesuarları imalat ve satışını da gerçekleştirmiştir.

1991 yılında "dekoratif metal işleri" kapsamında iç ve dış cephe dekorasyonları, merdiven korkulukları ve çocuk parkı alanlarındaki her türlü oyuncak sistemlerinin imalat ve montajı işlerini gerçekleştirmiştir.

1994 yılında "Pervan Makine Metal Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti." adı altında paslanmaz çelik imalat ve montajı ile dekoratif metal işlerini teknolojinin en son imkanlarını kullanarak ve tüm uygulamalarında proje, tasarım, imalat ve montajı deneyimli kadrosuyla gerçekleştirmiş; yurt içi ve dışında elit projelere imza atmıştır.

Pervan Telekomünikasyon

2008 yılından itibaren Türk Telekom A.Ş.’den tam yeterlilik alarak erişim sistemlerine ve şebekelerine yenilikçi çözümler getiren kendine has tasarımlarla bu piyasada kendini kanıtlamıştır.

MİSYON

PERVAN MAKİNA, üretim bandının her aşamasında kullanılan son teknoloji ile donatılmış makine parkı ile hızlı ve kaliteli ürün imalatı yaparak uygun fiyatlarla satışa çıkarmaktadır. Ürün çeşitliliği ve ihtiyaca yönelik çözümlerle müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak ilerici, özgün ve profesyonel bir anlayış sunmaktadır.

VİZYON

Yüksek kalite standardı ve satış sonrası hizmet güvenilirliği ile görerek bakan ve anlayarak çözen bir firma olmak en temel ilkemizdir.

Saygılarımızla…

PERVAN MAKİNA ORGANİZASYON ŞEMASI
 Kalite Politikamız
 Çevre Politikamız
 İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

 
Haberler